HDmax - Najlepsze tapety HD na pulpit Twojego komputera!Regulamin usług SMS/MMS

2011-08-15
 1. Pobranie tapety bezpośrednio na swój telefon jest płatne i kosztuje 1,23zł / szt.
 2. Podana kwota to koszt przesłania tapety, a nie jej zakup.
 3. Serwis SMS/MMS obsługuje Dotpay.pl - Regulamin usługi
 4. Usługa w kategorii Ludzie -> Kobiety przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.
 5. W przypadku wysłania SMSa o treści błędnej (czyli innej niż podano przy danej tapecie) należność nie będzie zwracana.

Regulamin oraz polityka prywatności

2009-09-29
 1. Warunkiem korzystania ze strony jest akceptacja przez użytkownika regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z regulaminem - opuść stronę. Korzystanie ze strony jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i podanych warunków. Korzystanie ze strony nie wymaga rejestracji od użytkownika oraz jest bezpłatne.
 2. Strona HDmax.pl nie pobiera opłat za korzystanie z zasobów oraz nie prowadzi sprzedaży dostępnych zdjęć w jakiejkolwiek formie.
 3. Wszystkie elementy szaty graficznej oraz kodu HTML, CSS, PHP,js zawarte na stronach w domenie HDmax.pl i subdomenach są objęte prawami autorskimi i zabronione jest rozpowszechnianie ich w jakikolwiek sposób.
 4. Wszystkie tapety użyte na tej stronie są wyłączną własnością intelektualną ich autorów, zostały znalezione w Internecie i zamieszczone na stronie HDmax.pl przez moderatorów lub bezpośrednio użytkowników za pomocą odpowiedniego formularza. Jeśli którykolwiek ze zdjęć wyświetlanych na tej stronie narusza prawa autorskie lub majątkowe - prosimy o kontakt: naruszający prawo element zostanie natychmiast usunięty.
 5. Administrator i moderatorzy strony starają się w miarę możliwości kontrolować legalność przysyłanych przez użytkowników materiałów, jednak nie mogą tego zagwarantować. Ilustracje umieszczone w serwisie nie mogą stanowić podstawy do roszczeń.
 6. Administrator i moderatorzy strony HDmax.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść i szkodliwość zamieszczonych obrazków, jak również nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników strony HDmax.pl w komentarzach. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązane z tematyką komentowanej ilustracji, krótsze niż 15 liter - będą nie dopuszczane do publikacji albo niezwłocznie usuwane przez moderatorów strony lub specjalny algorytm filtrujący.
 7. Gwarantujemy prywatność. Nie udostępniamy danych osobowych, adresów e-mail, treści wysyłanych kartek elektronicznych, itp. osobom trzecim ani zewnętrznym instytucjom. Dostęp do danych ma tylko administrator strony HDmax.pl.
 8. Administrator serwisu ma prawo do zmiany warunków korzystania z serwisu w każdej chwili bez konieczności informowania użytkowników. Użytkownik serwisu automatycznie akceptuje nowe warunki poprzez korzystanie z serwisu.
 9. Administrator serwisu nie odpisuje na pytania, na które odpowiedź można znaleźć w powyższym regulaminie.
 10. kontakt @: swiat.obrazkow@gmail.com