HDmax - Najlepsze tapety HD na pulpit Twojego komputera!

Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl


mokro, mokro, aż się zarybiło ;)

2010-08-29
odwrocona_ryba_od_stada

No tak (nigdy nie zaczynaj zdania od no tak :D ) teraz trochę rybek. Była woda, więc się aż o to prosiło. Na początek trochę mało, bo aż raptem 6, ale zapewne będzie ich znacznie więcej. A to czemu? A to może temu, że admin HDmax to namiętny pasjonat tych pięknych zwierząt :] Pozdro dla innych akwarystów i miłośników ryb.

Ponownie mokre tapety :)

2010-08-28
zachodzace_slonce_nad_jeziorem

Cóż, mokre kojarzyć się wszak może różnie, w HdMax prosimy bez podtekstów :D Po prostu tapety związane bezpośrednio z wodą we wszelakiej formie :) Poczynając od rzek, stawów, jezior, a kończąc na morzach i oceanach. Woda, to też lód, śnieg, szadź, mgła, czy też para. uff, nieco z fizyki się pamięta :]

Piękne auta w HD

2010-08-28
bialy_sportowy_samochod

Niewiele osób świat widział, które byłyby odporne na piękno, wśród mężczyzn króluje zamiłowanie wśród kobiet i... samochodów :) Te ostatnie również znalazły odzwierciedlenie w naszej galerii Hdmax i tak oto oddajemy Wam do dyspozycji kategorię pełną pięknych maszyn - auta HD!

Tapety HD z gier PC i innych

2010-08-28
wojownik_z_mieczem

Fanów gier zapewne zainteresują tapety z motywami właśnie z popularnych gier! Zobaczymy między innymi Larę Croft w akcji, dziewczyny z Need for Speed'a, czy pupilki diablo. Niebawem zapewne znajdzie się też coś i ze StarCrafta 2 :)

Góry w szerokim obiektywie

2010-08-28
zimowy_krajobraz_z_wulkanem

Ponownie w galerii tapet HD do czynienia mamy z Górami - przybyło nieco widoków skał, gór, przełęczy, skalnych rozpadlin, grot i lodowych pieczar. Zapraszamy do przeglądania. Zwłaszcza przed wycieczką w góry ... może Zakopane ? ;)

Architektura w HD

2010-08-27
wiezowce_w_pieknej_okolicy

Kolejną nową kategorią, jaka pojawiła się w serwisie, jest Architektura. Naturalnie znalazło się w niej na początek już kilka tapet i sprawą też oczywistą jest fakt, iż rozmiarów HD. Miłośników sztuki budowlanej zapraszamy szczególnie do przeglądania tej kategorii, jak i subskrypcji kanału rss tej kategorii. :)

Abstrakcja

2010-08-27
was

Dnia dzisiejszego powstała nowa kategoria Abstrakcja a wraz z nią wpadło kilka nowych tapet. Oczywiście zgodnych z tematem kategorii. Kolejne niebawem :) Wszelkie sugestie odnośnie nowych kategorii mile widziane. Zapraszamy do współpracy.

Płazy, gady

2010-08-02
zolw_wsrod_ryb

Tapet z ptakami i ssakami w necie jest pewno dosłownie miliony, ale płazy i gady ? Cóż, to nieco deficytowy temat w tej dziedzinie, jednak w HDmax nie ma wyjątków, jak zwierzęta, to wszystkie! Tak też dzisiaj do kategorii płazy oraz kategorii gady trafiają pierwsze, ładne i naturalnie HD tapety.

Kwieciście

2010-08-02
zolte_tulipany

Po poprzedniej z deka mrocznej aktualizacji bazy, tym razem letnio - wiosennie i kwieciście, czyli nieco tapet z kwiatami :) Zapraszamy do obejrzenia, na dobry początek :)

Halloween

2010-08-02
zyczenia_od_szkieleta

Co prawda to nie listopad i zmarli śpią spokojnie, ale na zapas przygotowaliśmy sporą paczkę tapet na Halloween. Blisko 100 tapet w wysokiej rozdzielczości na pewno w ciekawy sposób urozmaicą i ozdobią Wasze pulpity. Halloween to dość nowe i dziwne święto - teraz również na monitorze HD komputera :)

Tapety kinowe

2010-08-02
film_avatar

Kino to idealna rozrywka, bogate źródło wiedzy i niemalże sztuka sama w sobie. Kino to także świetne źródło motywów do tapet, również HD. Obecnie kategoria zawiera głównie tapety z transformers oraz avatara i kilka innych, jednak z czasem - zapewniamy, będzie ich znacznie więcej! Zapraszamy do przeglądania.

Ptaki

2010-07-15
zolty_ptak

Kolejny dzień, kolejna aktualizacja, a w raz z nią kolejne tapety i kolejne nowe, graficzne wrażenia. Tym razem zaszczyciły Nas ptaki. Do kategorii przyroda -> zwierzęta -> ptaki trafiło kilkadziesiąt wyjątkowo pięknych, dużych tapet z ptakami w rozdzielczości godnej powchwały: 1600x1200 px, dość bliskiej jak widać HD. Między innymi orły, gołębie, pawie, papugi, gile i inne. Fanów podniebnych lotów, pięknych, kolorowych i pierzastych zwierząt szczególnie zapraszamy do niniejszej kategorii. :)

Prawie jak w ZOO

2010-07-06
zrebak

Dziś w kolejnej aktualizacji do galerii HDmax trafiło tym razem sporo zwierzaczków. Album ssaki zasiliło ponad sto tapet w wysokiej rozdzielczości i jakości, więc naprawdę jest na czym oko zawiesić - w wolnym tłumaczeniu jest co oglądać i jest co ustawić na pulpit :) Zwłaszcza, jeśli jesteś gorliwym miłośnikiem przyrody i zwierząt! Pamiętaj też, że to zaledwie początek. Galeria wciąż się rozwija i wciąż przybywa tapet. Zapraszamy.

Tapety z motylami

2010-07-06
zielono_pomaranczowy_motyl

W klatce na owady zaroiło się od motyli. Sami zobaczcie. :)

Mokra i wilgotna kategoria startuje

2010-06-27
mroz

Proszę oczywiście bez skojarzeń ;) ponieważ chodzi oczywiście o krajobrazy związane z wodą, od strumieni i potoków, po rzeki, aż po jeziora, morza i oceany. Kategoria ta prezentować będzie wodę nie tylko w stanie ciekłym, ale i stałym, różne rodzaje lodu, pary, deszcze, itp - wszystko, co związane z wodą. H2D - (H2O + HD) :D

Lasy, drzewa i krzaczory - czyli tapety HD w wersji green power

2010-06-27
zasniezony_las

Dla miłośników przyrody, pięknych i pierwotnych lasów, jest naturalnie również kategoria tapet. Dziś wpadły do niej pierwsze tapety. Z czasem sukcesywnie oczywiście będzie ich przybywać. Drzewa tym razem, podobnie jak miało to miejsce w przypadku górskich widoków, również w scenerii zimowej.

Nieco zimy w ciągu lata

2010-06-27
zasniezony_brzeg_jeziora

Na upalne dni, dla psychicznej ochłody - nieco tapet zimowych, zimnych i lodowych, czyli górskie stoki, lasy i piękne krajobrazy. Na dobry początek wgrano tapety do podkategorii Góry, znajdującej się w kategorii przyroda -> krajobrazy. Zapraszamy do przeglądania. Tapety oczywiście w HD.

tapety systemowe - windows seven

2010-06-17
windows_7_zielona_polana

Windows seven coprawda oferuje spore możliwości, jeśli chodzi o konfigurację pulpitu - tapety, tematy kolorystyczne, efektowne ikony, itp, podobnie ze strony microsoftu można pobrać co nieco, by bardziej urozmaicić sobie tło, HdMax natomiast oferuje tapety windows seven dla każdego, nie tylko użytkowników windows :) Każdy może przeglądać tapety i pobierać niezależnie od użytkowanego systemu. Grunt, to dobry i duży monitor :) gdyż wszystkie tapety, jakie oferuje ta strona, są dedykowane właśnie na duże monitory z obsługą wysokich rozdzielczości HD. Polecamy. Niebawem zapewne dołączą tapety z innych systemów. Zapraszamy.

Tapety z transformersami

2010-06-17
transformers_epizod_2_40

Pierwszą grupą z cyklu tapet filmowych są tapety z wręcz fenomenalnego filmu, w zasadzie już dwóch części Transformers (część pierwsza oraz druga - Zemsta Upadłych) Tapety są w wybitnie wysokiej rozdzielczości, więc można sobie bez problemu obejrzeć każdy szczegół tych  niezwykłych robotów. Zebrane transformersy zaprezentowano na białym tle.

Tapety z kobietami.

2010-06-16
cuthbert_elisha

Człowiek od niemal zawsze dąży do ideałów, nie tylko ideologicznych, wyznaniowych, politycznych i im podobnych, ale przede wszystkim szuka recepty na idealnego siebie. Od zgłębiania kluczowych cech charakteru, aż po własny wizerunek. Szczególnie jest to ważne dla osób publicznie rozpoznawalnych, polityków, aktorów, gwiazd telewizji, czy świata mody. Osoby publiczne wręcz wyznaczają trendy, nie tylko mody i strojów, ale również zachowania się i kultury. Poprzez naśladowanie do czego dążymy ? Do czego nas to zaprowadzi ? W czym tkwi sekret popularności takich osób ? Podziwiamy ? Zazdrościmy ? Wzorujemy się ? A może chcemy się poczuć jak ktoś wyjątkowy, znany, nietuzinkowy ? Osobiście temat mody i wzorowania jest mi z deka obcy, ale zobaczmy jak to postrzegają inny, jaki trend mody, idealnego 'piękna' i wzoru urody możemy się doszukać... Powierzchownie nadmienię! Dodam również na koniec, iż to nadal tylko wyidealizowani na pokaz ludzie, obce twarze, poprawione photoshopem. Piękna szukajmy zawsze w kochanej osobie. Serce nie zgaśnie, moda zaś przeminie. Ot refleksja na koniec. Ale rzucić okiem przecież nie zaszkodzi. ;) W pierwszej serii znane kobiety.